דלתות ומסכים

 

המומחיות רבת השנים של קר-פרי בנושאי קירור הביאה אותנו לעסוק, החל משנת 1979, בתחומים משלימים כמו דלתות קירור, שערי גלילה, מסכים ואמצעים משלימים נוספים. מוצרים אלו  מותקנים ומתוחזקים בבתי קירור, מרכזים לוגיסטיים, מפעלי מזון, מוסכים ומחסנים בכל רחבי הארץ.

מכיוון שהעיסוק העיקר של קר-פרי הוא בקירור, הרי שאנחנו משתמשים מדי יום בדלתות, במסכים ובמנגנוני הגלילה שאנו מייבאים ומתקינים, ולכן אנו מהווים גם לקוח בלתי מתפשר של עצמנו.

אנו מייבאים, מתקינים ומעניקים שירות תחזוקה למותגים המובילים מאירופה – LABEX-SEUSTER ו-HOERMANN, ומציעים את המוצרים והטכנולוגיות החדישים ביותר.

תוצאה: שמירה על רמת הקירור והיעילות האנרגטית המירבית, על כל המשתמע מכך, והטמעת הידע והמוצרים מחזית הטכנולוגיה העולמית. הדלתות, הווילונות, המסכים והמוצרים הנלווים עומדים במבחן השטח, הן של בתי הקירור של קר-פרי ברחבי הארץ והן של חברות ענק נוספות, בתחומי המזון – מוצרי חלב ומוצרי בשר טריים, פירות וירקות טריים, מזון הקפוא, תרופות וחומרי גלם לתעשיית הפארמה.

ללקוחותינו מובטחים חלקי חילוף זמינים, שירות מקצועי ומהיר, מתקינים מנוסים, חיבור רציף לחברות האם באירופה וידע טכני ומחשובי עדכני בכל עת.

 

וילונות ומסכים

דלתות מהירות – דלתות בעלות פיקוד אלקטרוני המותאם לעבודה בטמפרטורות קירור נמוכות; דגמים ייחודיים המתאימים לעבודה בסביבת מזון נקייה, כולל אפשרות לשטיפה.

ניתן להשיג בגוונים שונים, בצבעי RAL, עם בידוד או בלעדיו.

חומרים שונים – יריעות PVC ופאנלים עשויי PVC.

החברות עמן אנו קשורים בעולם מספקות את הווילונות והמסכים, וכן את כלל הציוד הנלווה – משקופים, כיסויים, לוחות פיקוד וכיוצא בכך.

דלתות  (סקציונל) – להפרדה בין מתחמי אחסון שונים ובין סביבות קירור ברמות טמפרטורה שונות.

לוחות פיקוד – עמידים בטווח רחב של טמפרטורות, ותוך שימוש בתוכנות הפעלה שונות.

 

חמש שאלות שחשוב לשאול לפני הזמנת דלתות או מסכי קירור:

1.      מהם הצרכים המדויקים? מוסך או מחסן, אחסון יבש או לח, צינון או קירור עמוק – כל הנתונים האלה משפיעים על בחירת המרכיבים. באזורי קירור עמוק, למשל, המערכת כולה צריכה להיות מחוממת כדי למנוע קפיאה.

2.      מהי רמת הניקיון הנדרשת? החומרים מהם עשויה הדלת (וכן המסילות ושאר החלקים) צריכים להיות עמידים לחומרי הניקוי ולתדירותו.

3.      מהי רמת ההפרדה הרצויה? יש לקחת בחשבון את רמת ההפרדה הנדרשת, הן תפעולית והן מבחינת תקנים, בין מזון לכימיקלים ובין תרופות לחומרים אחרים.

4.      מהן המידות המדויקות (במדידה בשטח!) – מניסיוננו, אין שתי דלתות זהות, ואין דלת שמידותיה בשטח זהות למידות בשרטוט הטכני / האדריכלי. לכן חשוב להקפיד על מדידה מדויקת לקראת הזמנת הדלת, ולא להסתמך על נתונים כתובים.

5.      התאמה לתוואי השטח – כדי להחליט על סוג הפתיחה המתאים לדלת, יש לבחון את תנאי השטח שסביב ולקחת בחשבון שיקולים של הנדסת התנועה במתחם, מגבלות טכניות (צנרת, דלתות אחרות שנפתחות, שיפועים וכו’).

 

אבזרים נלווים

אנו מציעים מגוון רחב של אבזרים נלווים להשלמת הצרכים של לקוחותינו:

  • משכני יד ולחצני יד (“פיטריה”)

פתיחה באמצעות שדה אינדוקטיבי (השראה)

פתיחה באמצעות שלט רחוק

רדאר – פתיחה אוטומטית

שרוולי אטימה הנצמדים למשאית בזמן הטעינה, ומשלימים את שרשרת הקירור, הן מבחינת שמירה על איכות המוצר והן מבחינת חסכון אנרגטי.

צינורות פלדה בצבעי RAL או בצבעי נירוסטה (A2V) לניתוב המשאיות

מגיני גומי

 

בין לקוחותינו בתחום דלתות

·         תנובה

·         אסם

·         עוף הנגב

·         טבע

·         אביק

·         גלידות נסטלה

·         מעדני מיקי

לבדיקת שטחים זמינים וליצירת קשר >>